Ставки земельного податку на 2016 рік

РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 43 сесії  6-го скликання)

№ 585                                                                                             15 липня 2015 року

Про встановлення на території
Таврійської міської ради плати
за землю в частині земельного
податку на 2016 рік

Відповідно до ч.1 ст. 59 та керуючись п. 24 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 10, 12 розділу І Податкового кодексу України, міська  рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Встановити у 2016 році на території Таврійської міської ради ставку плати за землю в частині земельного податку :

1.1. Ставка податку встановлюється в межах житлової забудови встановлюється у розмірі 0,05 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за винятком земельних ділянок сільськогосподарських угідь.

1.2. Ставка податку встановлюється за сільськогосподарські угіддя, а саме: рілля – 0,2 відсотки, Сіножаті – 0,3 відсотки, Пасовища – 0,3 відсотки, Багаторічні насадження – 0,1 відсотки  від їх нормативної грошової оцінки.

1.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативно-грошову оцінку яких проведено встановлюється в розмірі 1,0 відсоток.

1.4. Ставка податку встановлюється у розмірі 1,2 відсотки від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

1.5. Ставки податку за земельні ділянки  різного цільового призначення розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено встановлюються у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки площі ріллі по області.

1.6 Ставки податку за земельні ділянки водного фонду в межах населеного пункту де проведена грошова оцінка, встановлюється у розмірі 0,05 відсотків, за межами населеного пункту нормативно-грошову оцінку яких не проведено встановлюються 5% від нормативної грошової оцінки площі ріллі по області.

  1. Дане рішення підлягає оприлюдненню в засобах масової інформації.
  2. Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

Міський голова                                                                                               М.І.Різак