Місячник з благоустрою території міста Таврійська

Місячник з благоустрою території міста Таврійська

  З метою забезпечення в місті чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня і травневих свят розпорядженням міського голови від 23.03.2016 року №22 р оголошено проведення з 01.04.2016 по 07.05.2016 року місячника з благоустрою та санітарного утримання території м. Таврійська.

  Вищевказаним розпорядженням міського голови затверджено заходи по проведенню місячника, якими, зокрема, передбачено забезпечення повної очистки міста від сміття, ліквідація стихійних звалищ відходів, приведення в належний стан зелених насаджень, газонів, прибудинкових територій, міський парків та скверів.

  Зобов’язано керівників навчальних закладів, підприємств, організацій, установ всіх форм власності, власників кіосків, барів, кафе, магазинів привести в належний стан прилеглі і закріплені території, очистити їх від сміття, побілити бордюри та дерева.  Освітити прилеглі території та благоустроїти їх.

 Керівників КП «Комунсервіс» Волянюк Г.В., Новокаховського держлісгоспу Галушко В.В., дослідного господарства «Новокаховське» Свиридовського В.М., управління Північно-Кримського каналу Романенко О.О.  зобов’язано забезпечити очищення від сміття узбіччя доріг загального користування, лісосмуг і лісових масивів.

 Також, розпорядженням міського голови від 23.03.2016 року №22 р.  оголошено проведення  23 квітня 2016 року загальноміського заходу – Дня благоустрою міста.