ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ:
конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Таврійської міської ради «Таврійський міський Будинок Культури»

Таврійська міська ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Таврійський міський Будинок Культури».

Місцезнаходження закладу: вул. Каховська, 46, м. Таврійськ, Херсонська область, Україна

Умови оплати праці директора комунального закладу  «Таврійський музей історії міста»  визначаються у контракті та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

–           повна вища освіта за відповідним напрямом підготовки ;

–           стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років;

–           досвід роботи на керівних посадах не менше 3- років ;

–           володіння державною мовою;

–           здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу культури;

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

–           за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

–           має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

–           є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

–           заява про участь у конкурсі на ім’я засновника  із наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

–           автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

–           копія документа, що посвідчує особу;

–           копії документів про вищу освіту;

–           два рекомендаційні листи довільної форми;

–           мотиваційний лист довільної форми;

–           програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи подавати особисто в паперовому та електронному вигляді керуючій справами виконавчого комітету  Таврійської міської ради за адресою: м. Таврійськ, вул. І.Франко, 29, ІІ поверх, каб.№ 4 .

Документи приймаються з 13 червня 2016 упродовж 30 (тридцяти) календарних днів.

Початок формування конкурсної комісії – 15 червня 2016 року.

Дата та місце проведення І засідання комісії з конкурсного відбору – 22 липня 2016 року,  актовий зал приміщення виконавчого комітету Таврійської міської ради, вул. І.Франко, 29, м. Таврійськ, Херсонська область.

 

Додаткова інформація надається за тел.: 73481.

Контактна особа – Бондар Лариса Вікторівна.