Про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки

РІШЕННЯ
ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА
(Прийнято на 10 – й сесії 7-го скликання)

№   135                                                                                  07 вересня 2016  року

Про затвердження
детального плану території окремої земельної ділянки

З метою раціонального використання земельного фонду міста, відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”, ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, керуючись статтею 12 Закону України “Про основи містобудування”, статтями 12, 39, 151 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території земельної ділянки, площею 0,1675га, розташовану в м. Таврійськ, вул. Промислова, 12-а під реконструкцію нежитлової будівлі підстанції у комплекс виробничих будівель та споруд на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі промисловості, розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю “Укргенплан” для оформлення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (Молчан А.В.).

 

Міський голова                                                                                М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування