Про передачу функцій замовника та об’єкта незавершеного будівництва житлового будинку № 82 по вул. Вокзальна

  РІШЕННЯ

      ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 10 сесії  7 скликання)
№  132                                                                                            7  вересня  2016 р.

 

Про передачу функцій замовника та об’єкта
незавершеного будівництва житлового будинку № 82
по вул. Вокзальна

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю “Колективного будівельно-монтажного підприємства “Демос” від «01»вересня 2016 року № 54 щодо передачі функцій замовника для добудови об’єкту незавершеного будівництва житлового будинку по вул. Вокзальна, буд 82 в  м. Таврійську, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Для добудови  і  введення  в  експлуатацію  об’єкта   незавершеного  будівництва  житлового будинку

№ 82 по вул. Вокзальна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, передати функції замовника та об’єкт незавершеного будівництва житлового будинку № 82 по вул. Вокзальна на баланс  Товариству з обмеженою відповідальністю “Колективному будівельно-монтажному підприємству “Демос”.

  1.   Надати міському голові повноваження на укладання договору про передачу функцій замовника  та об’єкта незавершеного будівництва житлового будинку № 82 по вул. Вокзальна  на баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “Колективним будівельно-монтажним підприємством “Демос”.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Єрохіна В.А.) здійснити передачу об’єкта незавершеного будівництва житлового будинку № 82 по вул. Вокзальна на баланс Товариству з обмеженою відповідальністю “Колективному будівельно-монтажному підприємству “Демос” згідно актів приймання-передачі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури міста та управління комунальним майном (Волянюк Г.В.).

 

Міський голова                                                                                  М. І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування