Про поповнення статутного фонду комунального підприємства міста

Р І Ш Е Н Н Я
ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА
(
Прийнято на 10 сесії  7 – го  скликання)

 

№ 127                                                                              від 07 вересня  2016 року

Про поповнення статутного фонду
комунального підприємства міста

З метою реалізації заходів міських програм фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Таврійська на 2016 рік, на підставі клопотання комунального підприємства «Таврійський водоканал», керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:

ВИРІШИЛА :

  1.    Поповнити статутний фонд комунальному підприємству «Таврійський водоканал» на загальну суму 120000 грн, з них: 60000 грн –  придбання насосних агрегатів; 17000 грн – придбання засувок; 13000 грн – придбання вентелів; 26000 – придбання ст. труб; 4000 – придбання таймерів;
  2. Встановити порядок поповнення статутного фонду для комунального підприємства міста шляхом перерахування коштів на комерційний рахунок в установі банку.
  3. Покласти персональну відповідальність на керівника комунального підприємств «Таврійський водоканал» Пономаренка В.П.  за цільовим використанням бюджетних коштів, передбачених на внески до статутних капіталів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та постійну діючу комісію міської ради з питань планування, бюджету і фінансів. (Рудич О.В.)

 

Міський голова                                                                            М.І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування