Звіт завідуючої ДНЗ ясла-садком «Джерельце» Зорі Л. Г. перед батьківським комітетом та відповідь на питання Різака М.І., міського голови м.Таврійська

Звіт завідуючої ДНЗ ясла-садком  «Джерельце» Зорі Л. Г. перед батьківським комітетом та відповідь на питання Різака М.І., міського голови м.Таврійська

 22 вересня цього року у дошкільному навчальному закладі ясла-садок  «Джерельце» відбувся звіт завідуючої садочком Зорі Лідії Григорівни перед батьківським комітетом.

На захід були запрошені міський голова Таврійської міської ради Різак Микола Іванович та заступник міського голови Марчук Леонід Володимирович.

По закінченню звітування Зорі Л.Г. міський голова м.Таврійськ тривалий час спілкувався із батьками вихованців та працівниками садочку.

Присутніми було задано Миколі Івановичу багато питань на різні теми.

Але, найбільше запитань виникло у таврійчан на саму болючу на даний час тему : децентралізацію та об’єднання у єдину територіальну громаду з Кам”янською територіальною громадою.

Микола Іванович відповідаючи на питання,  пояснив присутнім  процедуру проведення децентралізації згідно чинного законодавства України. Детально розповів про те, що очікує Таврійську територіальну громаду по завершенню об’єднання у єдину територіальну громаду з громадою села Кам’янка, села Цукури, села Сергіївка, села Червоне Поділля Кам’янської сільської ради Каховського району Херсонської області в Таврійську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Таврійську.

Роз’яснив про плани Таврійської міської ради у цьому напрямі та розповів, яка велика робота у цьому напрямі вже зроблена і як багато ще потрібно зробити.

.