Про визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.12.2016 року № 114
м. Таврійськ

Про визначення виконавця послуг
із збирання та вивезення твердих
побутових відходів на території
Таврійської міської ради

 

         Розглянувши протокол  конкурсної  комісії № 1 від 14 грудня  2016 року на визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради, з метою забезпечення відповідного санітарно-епідеміологічного стану на території Таврійської міської ради  та визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України   № 1173 від 16 листопада 2011 року «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», Постановою Кабінету Міністрів України № 631 від 21 липня 2005 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», Постановою Кабінету Міністрів України № 1070 від 10 грудня 2008 року «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Законом України «Про відходи», ст. 30, ч.1 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити Протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради від 14 грудня 2016 року № 1 (додається).
 2. Визначити виконавцем послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради  комунальне підприємство «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради
 3. КП «Комунальний сервіс» надати до виконкому Таврійської міської ради проект договору на виконання послуг збирання та вивезення твердих побутових відходів.
 4. Укласти договір на надання послуг з комунальним підприємством «Комунальний сервіс »ТМР протягом 5 календарних днів після прийняття рішення виконавчого комітету.
 5. Контроль за виконанням   даного  рішення   покласти  на  заступника  міського голови  Марчука Л.В.

 

Міський голова                                                                                         М.І.Різак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

Таврійської міської ради

від 22.12.2016 року № 114

ПРОТОКОЛ №1

засідання  конкурсного комісії з проведення конкурсу

з визначення Виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради

м. Таврійськ                                                          «14» грудня  2016 року

місце проведення засідання: актовий зал виконкому

засідання розпочато:             10:00 год.

засідання завершено:             11:20 год.

 1. Присутні:

1.1. Від конкурсної комісії:

 Голова комісії :                          Марчук Л.В.- заступник міського голови;

 

Заступник голови                       Бондар Л. В. – керуюча справами виконкому;

конкурсної комісії:

 

Секретар комісії:                       Худченко В.В.- спеціаліст виконкому з питань

комунального   господарства;

 

Члени комісії :

 

 

 

Єрохіна В.А. – головний бухгалтер виконавчого комітету, член виконкому;
Павличенко М. В. – юрисконсульт виконкому;
Решетняк Ж. Ю. – землевпорядник виконкому;
 Зоря Л. Г. –  завідувач дошкільного навчального закладу загального типу ясла-садок «Джерельце» Таврійської міської ради,  член виконавчого комітету Таврійської міської ради;
Чабан Н. М. –  голова Ради громадської  організації Організація ветеранів міста Таврійськ», член виконавчого комітету Таврійської міської ради.

1.2. Присутні від учасників конкурсу

В.о директора комунального підприємства  «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради Крижановська Наталія Іванівна

 

Порядок денний:

 1. Визначення переможця конкурсу із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради

 

СЛУХАЛИ:

«Про Визначення переможця конкурсу із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради»

 

ВИСТУПИЛИ:

1.Голова комісії Марчук Л.В. зазначив, що оголошення про проведення конкурсу із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради  було опубліковано на офіційному сайті Таврійської міської ради   07.11.2016 року. Прийом документів проводився протягом 37 календарних днів з дня публікації оголошення. Надійшла лише одна конкурсна пропозиція від комунального підприємства «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради.

Конкурсна комісія  з визначення виконавця послуг,  утворена згідно рішення виконавчого комітету Таврійської міської ради від 27.10.2016 року № 98.

2.Секретар комісії Худченко В.В.,  зазначила що конверт, в якому подана конкурсна пропозиція, відповідає вимогам конкурсної документації, запропонувала розпечатати конверт, ознайомитись із конкурсною пропозицією та поданими документами.

Розглянувши матеріали які надійшли на розгляд комісії,  керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від  10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», на підставі Наказу Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 11.11.2005 року  № 160 «Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», секретар конкурсної комісії  Худченко В.В. зазначила, що на підприємстві відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати, відсутня заборгованість по кредиту та відсоткам, тариф на послуги з вивозу твердих побутових відходів, поданий на розгляд комісії незмінний, що  затверджений рішенням виконавчого комітету від 26.06.2015 року № 44 «Про коригування базових тарифів на послуги з вивозу твердих побутових відходів КП «Комунальний сервіс».

СЛУХАЛИ:

Голова конкурсної Марчука Л.В., вказав на те, що подані документи відповідають конкурсній документації.

В зв’язку із тим, що документи подав лише один учасник, запропонував визначити переможцем комунальне підприємство «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради відповідно критеріям оцінювання загально кількістю 90 балів.

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА»-8, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛОСЬ»-0.

 

Розглянувши надані до конкурсного комітету, враховуючи всі критерії оцінки конкурсних пропозицій, конкурсна комісія

 

ВИРІШИЛА:

 1. Переможцем конкурсу з надання послуг  із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради, визначити: комунальне підприємство «Комунальний сервіс» Таврійської міської ради
 2. Даний протокол подати на затвердження виконавчому комітету міської ради у встановленому порядку.
 3. Визначити, що строк, на який укладається договір, у відповідності із пунктом 30 постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 року № 1173, повинен становити 12 місяців, після чого організувати та провести новий конкурс.
 4. Виконавець послуг укладає договори із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від  10 грудня 2008  № 1070  «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів».
 5. Пільги окремим категоріям громадян за надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської міської ради надаються виконавцем послуг на підставі поданих документів, що підтверджують право на пільги та їх розмір.

Підписи:

Від членів комісії:

В.А. Єрохіна

 

М.В. Павличенко

 

Ж.Ю. Решетняк

 

Л.Г.Зоря

 

Н.М.Чабан

Від учасника конкурсу:

В.о. директора комунального підприємства                                                                                                              «Комунальний сервіс» ТМР                                             Н.І. Крижановська

 

Голова конкурсної комісії,

заступник міського голови                                            Л. В. Марчук

 

Заступник голови

конкурсної комісії,                                                            Л. В. Бондар

керуюча справами виконкому

 

Секретар конкурсної комісії,

спеціаліст виконкому з питань

комунального   господарства                                                 В. В. Худченко