Про вихід зі складу засновників «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок» загального типу Таврійської міської ради Херсонської області

Р І Ш Е Н Н Я
ТАВРІЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
(Прийнято на 16 сесії 7 скликання)

№ 192                                                                                    28 грудня 2016 р.

Про вихід зі складу засновників
«Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок»
загального типу Таврійської міської ради Херсонської області

         Відповідно до рішення Новокаховської міської ради від 23 грудня 2016 року № 652 «Про міський бюджет на 2017 рік», листа Новокаховської міської ради від 27.12.2016 року № 20/4743, Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вийти зі складу засновників юридичної особи «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок» загального типу Таврійської міської ради Херсонської області.
  2. Передати Новокаховській міській раді всі права та обов’язки юридичної особи «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок» загального типу Таврійської міської ради Херсонської області.
  3. Надати дозвіл виконавчому комітету Таврійської міської ради на укладання з відділом освіти Новокаховської міської ради договору оренди на будівлю закладу та товарно-матеріальні цінності, що розташовані за адресою: м. Таврійськ, вул. Каховська, 54, з орендною платою 1 (одна) гривня в рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури міста та управління комунальним майном (Волянюк Г.В.).

Міський голова                                                                              М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування