Про вихід зі складу засновників комунального закладу «Таврійський міський будинок культури»

Р І Ш Е Н Н Я
ТАВРІЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
(Прийнято на 16 сесії 7 скликання)

№ 193                                                                                    28 грудня 2016 р.

Про вихід зі складу засновників комунального закладу
«Таврійський міський будинок культури»

 

         Відповідно до рішення Новокаховської міської ради від 23 грудня 2016 року № 652 «Про міський бюджет на 2017 рік», листа Новокаховської міської ради від 27.12.2016 року № 20/4743, Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вийти зі складу засновників юридичної особи комунального закладу «Таврійський міський будинок культури».
  2. Передати Новокаховській міській раді всі права та обов’язки юридичної особи комунального закладу «Таврійський міський будинок культури».
  3. Надати дозвіл виконавчому комітету Таврійської міської ради на укладання з відділом культури та туризму Новокаховської міської ради договору оренди на будівлю будинку культури та товарно-матеріальні цінності, що розташовані за адресою: м. Таврійськ, вул. Каховська, 46, з орендною платою 1 (одна) гривня в рік.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури міста та управління комунальним майном (Волянюк Г.В.).

Міський голова                                                                              М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування