Про звільнення від сплати орендної плати за нежитлове приміщення на 2017 рік

Р І Ш Е Н Н Я
ТАВРІЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА
(Прийнято на 17 сесії 7 скликання)

 

№  197                                                                                           20 січня 2017 року

Про звільнення від сплати
орендної плати за нежитлове приміщення на 2017 рік

 

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради», громадської організації воїнів – інтернаціоналістів «Саланг», Громадської організації спортивний клуб «Таврійськ», Громадської організації спортивний клуб «Хва Ранг До», ПП Білик О.С, керуючись статтею 26 ч. 1 п. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звільнити  Комунальне підприємство «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Молодіжна, 33 на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2017 рік.
  2.   Звільнити  Таврійську міську громадську організацію воїнів – інтернаціоналістів «Саланг» від орендної плати за нежитлове приміщення по вул. І.Франка, 15 на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2017 рік.
  3. Звільнити  Громадську організацію спортивний клуб «Таврійськ»  від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 3-а, на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2017 рік.
  4. Звільнити Громадську організацію спортивний клуб «Хва Ранг До»  від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 3-а, на 100 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2017 рік.
  5. Звільнити ПП Білик О.С.  від сплати орендної плати за нежитлове приміщення по вул. Вокзальна, 3-а, на 50 відсотків від загальної суми, що надходить до міського бюджету на 2017 рік.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, обліку, управління та приватизації власності міської ради ( Рудич О.В.)

 

Міський голова                                                                                          М.І. Різак

Таблиця результатів поіменного голосування