Про підготовку спортивних споруд та дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період 2017 року

  УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 23.03.2017 року № 28
м. Таврійськ

Про підготовку спортивних споруд
та дитячих майданчиків до роботи
у весняно-літній період 2017 року

З метою розвитку фізичної культури, спорту і відпочинку та залучення до занять різних верств населення, перш за все дітей та підлітків, проведення спортивно-масових заходів за місцем проживання населення, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Таврійської міської ради,

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію заступника міського голови Марчука Л.В. про підготовку спортивних споруд та дитячих майданчиків до роботи у весняно-літній період 2017 року прийняти до відома (додається).
  2. Керівникам комунальних підприємств міста: «Комунсервіс» Волянюк Г.В., «Таврійське ЖЕУ» Главацькому О.А., “Таврійський водоканал” Пономаренко В.П.:

2.1. Виконати роботи з санітарної очистки парків в мікрорайонах «Східний», «Залізничників» та на кварталах житлових масивів.

2.2. До 30 квітня 2017 року відремонтувати спортивні та дитячі майданчики в парках та житлових мікрорайонах.

2.3. Забезпечити спортивні ігрові дитячі майданчики на кварталах, парках, дитячих садках необхідною кількістю піску до 20 квітня  2017 року.

  1. Спеціалісту з питань дітей, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту спрямовувати роботу на організацію спортивно-масових заходів за місцем проживання дітей.
  2. Завідувачам дошкільних навчальних закладів “Джерельце”, “Дзвіночок” Зорі Л.Г., Гарькавій Ю.М. до 30 квітня 2017 року привести спортивні та ігрові майданчики дошкільних закладів в належний стан, доукомплектувати необхідним обладнанням та інвентарем.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В.

 

Міський голова                                                                                    М.І. Різак

 

ІНФОРМАЦІЯ

про підготовку спортивних споруд та дитячих

майданчиків до роботи у весняно-літній період

Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. Вплив постійно діючих факторів ризику призводить до порушення механізму саморегуляції фізіологічних функцій і сприяє розвитку у дітей хронічних захворювань. Залишається високим рівень інвалідності серед дітей, що є одним з найбільш  несприятливих явищ у комплексі характеристик стану здоров’я та соціального захисту дитинства – реалізацію права дитини на всебічний розвиток. Тому велика увага приділяється фізичному вихованню підростаючого покоління.

На базі ЗОШ №7 займається волейбольна секція від дитячої спортивної школи м. Нова Каховка ( кер. Носаньова О.В.) – 35 дітей.

На базі ЗОШ № 5 працюють:

 – футбольна секція від обласної комплексної дитячої юнацької спортивної школи «Колос» ( кер. Оробко В.В.) – 15 дітей;

 –  секція боксу ( кер. Підлісний В.В.) – 12 дітей.

В місті не припиняють свою роботу гуртки громадських організацій «Спортивний клуб Таврійськ» та «Хва-Ранг-До», розташовані за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна, 3-А. А також, секція гирьового спорту загальної фізичної підготовки, розташованої за адресою: м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9.

В спортивному залі, який розташовано за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна, 3-А займаються боксом 2 групи: молодша – 27 чол. з 6 до 18 років (тренер Мальцев Д.В.), доросла  – 16 чол. з 19 – 35 років (тренер Мальцев Д.В.). Також в атлетичному залі займаються: 5 дівчат, 20 хлопців. Таєквон – До займаються 2 групи: молодша – 30 чол. з 6 до 10 років, доросла – 30 чол. з 10 до 18  років  ( тренер  Баранова М.М. ).  Фітнесом  займаються 20 чол. (тренер Білик О.С.).

В залі розташованому за адресою: м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9 займаються гирьовим спортом 25 чоловік,  віком від 9 до 31 років (тренер Приходько В.О.).

Всього по  місту охоплено 235 дітей.

На території Таврійської міської ради розташовано за місцем проживання 12  дитячих ігрових майданчиків та 9 спортивних майданчиків. В парку відпочинку мікрорайону Східний встановлено дитячий та спортивний комплекс; на площі біля Будинку культури і в парку «Залізничників» – спортивний комплекс.

Відповідно до заходів по відновленню спортивно-ігрових майданчиків комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» виконані роботи:

– Портова,3 – відновлені та відремонтовані гойдалки;

– Молодіжна, 33 – встановлена пісочниця, відновлена гірка;

– І.Франка, 4 – встановлена пісочниця;

– Будівельна, 2а – відновлена пісочниця;

– завезений пісок на всі дитячі майданчики;

– парк відпочинку мікрорайону Східний – встановлено дитячий комплекс, встановлено спортивний комплекс, встановлено предмети благоустрою (лавки, МАФи), встановлені альтанки;

– парк «Залізничників» – встановлено дитячий комплекс.

Заплановані роботи:

  • Портова, 42а – встановлення пісочниці;
  • Портова, 3 – відновлення гойдалки;
  • Вокзальна, 80 – відновлення каруселі;
  • Портова, 1 – відновлення гойдалки;
  • І.Франка, 4 – встановлення гойдалки;

     –    парк відпочинку мікрорайону Східний – проведення поточного ремонту дитячого комплексу та спортивного майданчику.

Заступник міського голови                                           Л.В. Марчук