День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у місті Таврійськ

Напередодні відзначення  Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення,  керівництво Таврійської міської ради та її виконавчого комітету завітало на кожне комунальне підприємство міста, щоб на робочих місцях привітати  комунальників з  їх професійним святом.

 Міський голова м.Таврійська Різак М.І., секретар Таврійської міської ради Хахалєв А.М. та заступник міського голови Марчук Л.В. сказали багато теплих щирих слів на адресу цих невтомних людей, зазначивши, що дуже шанують їх працю.

Зокрема, очільник  міста Микола Іванович Різак, подякував комунальникам за їх небайдужість, за опікування проблемами рідного міста, за високопрофесіоналізм  та довіру. Також міський голова зазначив , що працівники Таврійських комунальних підприємств не лише професіонали своєї справи, а й патріоти свого рідного міста. Нікого не потрібно агітувати , просити попрацювати надурочно чи у вихідний день , всі розуміють , що від їх праці залежить добробут та комфорт  кожного мешканця нашого міста.

Микола Іванович пообіцяв , що і у подальшому буде надавати всю можливу допомогу комунальним підприємствам міста для створення гідних умов для праці їх працівників.

Багато теплих слів привітання було сказано на адресу усіх працівників комунальної галузі, але були люди, досягнення яких були відзначені особливо.

Так, за особистий вкладу в розвиток підприємства, сумлінну працю, старанність, майстерність і високий професіоналізм орденом «Пошана України» нагороджено слюсаря   комунального підприємства «Таврійський водоканал» Шевченка Геннадія Васильовича.