Привітання міського голови м.Таврійськ Різака М.І. з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Шановні працівники комунальних підприємств та усі фахівці, які мають відношення до галузі комунального господарства!

 

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення дозвольте привітати з вашим професійним святом.

Людина, яка працює у комунальній службі має дуже необхідну  професію, яка необхідна неменше аніж  професія бухгалтера або вчителя.

Завдання комунальників зробити рідне місто охайним і чистим, належно утримувати житловий фонд, безперебійно надавати послуги  та створювати якнайбільш комфортні умови для проживання його мешканців.

На території Таврійської територіальної громади працюють чотири комунальні підприємства : КП «Міський ринок», КП «Таврійське ЖЕУ», КП «Комунальний сервіс», КП «Таврійський водоканал».

Ці підприємства –  багатство нашого Таврійська, а найбільшим їх надбанням є невтомні працівники, які віддані своїй справі та люблять своє місто, свою малу Батьківщину. Зайвих рук тут немає, кожен викладається по повній.

Кожен день, без вихідних та свят, ці невтомні люди з’ясувують причини комунальних бід та вирішують проблеми, які безперервно їм ставить комунальне життя.

Це завдяки їм з року в рік наше місто стає все привабливішим, впорядкованим, освітленим та квітучим.

Ці люди мріють і про нову техніку і про підвищену заробітну плату, але навіть у сьогоднішніх непростих умовах, вони працюють не покладаючи рук і додають максимум зусиль, щоб подолати труднощі і зробити життя максимально зручним для усіх мешканців м.Таврійська.

Шановні комунальники!

Вітаю вас з святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Щиро, від усього серця дякую вам за сумлінну працю, відданість професії та любов до рідного міста.

Бажаю міцного здоров’я, сил та терпіння.

Нехай у ваших домівках завжди панують добробут та злагода, а у серці мир та любов.

З професійним святом!

 

З повагою,
міський голова м.Таврійська                                                                                М.І.Різак