Управління Північно – Кримського каналу відзначило своє професійне свято – Всесвітній день водних ресурсів

Сьогодні, 22 березня 2017 року , одне із містоутворюючих підприємств м.Таврійськ, – Управління Північно – Кримського каналу відзначило своє професійне свято – Всесвітній день водних ресурсів .

Урочисті заходи з цієї нагоди відбулися на головній  споруді  Північно – Кримського каналу. Відкрив заходи начальник управління Романенко Олександр Олександрович.

Олександр Олександрович привітав колектив очолювального ним підприємства, подякувавши усім тим, хто своєю працею забезпечує пуск дніпровської води у мережу магістрального каналу.

Найкращі спеціалісти підприємства були відзначенні грамотами та грошовими преміями.

З нагоди Дня води з привітальним словом до присутніх звернувся міський голова м.Таврійська Різак Микола Іванович.

Міський голова зазначив, що завжди вода була і буде джерелом життя, що її важливість неможливо переоцінити, водні ресурси дуже важливі для усього живого на планеті, це необхідні умови існування всіх живих істот на Землі. І люди, які забезпечують наявність цього важливого для життя чинника,  заслуговують на низький уклін.

Керманич міста підкреслив, що державне підприємство Управління Північно – Кримського каналу вже багато років є взірцем для усієї Таврійської територіальної громади. Охайна та красива територія як Управління, так і головної споруди стимулює усі підприємства, організації та установи міста підтягнути свій рівень благоустрою.

Також, Микола Іванович особливо подякував керівнику підприємства Романенку Олександру Олександровичу за його небайдуже ставлення до проблем міста та сприяння у їх вирішенні.

Микола Іванович привітав колектив Управління Північно – Кримського каналу зі святом , побажавши працівникам підприємства міцного здоров’я, злагодженості , терпіння та безаварійної роботи.