Науково – практичний семінар « Технології сенсорного виховання дітей дошкільного віку на засадах концепції Марії Монтессорі у вимірі гуманної педагогіки»

Державна освітянська політика в Україні спрямована на модернізацію системи дошкільної освіти з урахуванням принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації  педагогічного процесу.

21 березня на базі дошкільного  навчального закладу я/с  « Джерельце» м. Таврійська  було проведено обласний науково – практичний семінар « Технології сенсорного виховання дітей  дошкільного віку на засадах концепції  Марії   Монтессорі у вимірі гуманної педагогіки»

В роботі семінару приймали участь члени Всеукраїнської асоціації педагогів – гуманістів.

Учасників семінару привітали міський голова Різак М.І., начальник відділу освіти Новокаховської  міської ради  Якубова О.О.,  завідувач міського методичного кабінету Гмизіна Н.А.

Переглянуто серію занять з дошкільнятами. Презентували роботу дошкільного навчального закладу за системою Марії  Монтессорі  завідувач ДНЗ Зоря Л.Г  та вихователь – методист  Сігаєва Н.А.

Привітання від дошкільнят « Монтессоровські  малята вітають усіх завзято» приймали гості щиро та з великим задоволенням.

На завершення семінару було проведено круглий стіл, підведено підсумки семінару, планування подальшої діяльності асоціації педагогів – гуманістів.