Конкурс “Велика книга читацьких рекордів “

Конкурс “Велика книга читацьких рекордів “

Кожного року в українських бібліотеках проводиться конкурс “Велика книга читацьких рекордів ” на звання найкращого читача серед учнів 6-7 класів.

22 березня в Новій Каховці відбувся другий тур конкурсу. Учасниками змагань стали 16 кращих серед переможців першого етапу.

Таврійськ представляли Плясецька Катерина, учениця 7 кл. ЗОШ № 5 та Матвійкова Маргарита, учениця 6 кл. ЗОШ № 7. Всі учасники -яскраві, талановиті, сучасні та креативні, а головне- читаючі. І серед цього розмаїття талантів наша Плясецька Катерина виявилась кращою і виборола перше місце. Вона неповторно і цікаво розповіла про свою улюблену книгу “Сорочинський ярмарок”- історію України, традицій, культури і двох закоханих молодих людей, яких поєднав ярмарок. Катерина прекрасно співає, як істинна україночка, тому ще й виконала пісню про Сорочинці та спекла смачний коровай.

5 квітня відбувся третій – обласний тур конкурсу в м. Херсоні. Конкуренція- несамовита, кращі читачі зі всієї Херсонщини з’їхались сюди. І знову наша Катя- переможець! Нагорода- Сертифікат “Золотий білет” від ГО “Форум видавців” на поїздку у м. Львів на фестиваль дитячого читання “Книгоманія -2017”! Вітаємо переможицю! На Таврійському небосклоні засяяла нова зірочка!