Творча гра «Реклама» в ЗОШ №7

Творча гра «Реклама» в ЗОШ №7

 Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління. Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинений національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

Наприкінці березня 2017 року в ЗОШ №7 (директор – Л.Грішагіна) відбувся звіт творчої групи класних керівників з теми «Удосконалення форм і методів національно-патріотичного виховання». Цей захід проходив у формі творчої гри «Реклама», що дало можливість напрацювати й обговорити пропозиції щодо удосконалення змісту патріотичного виховання учнів, познайомитися з  новими і цікавими формами і методами у виховній та навчальній діяльності школи, з досвідом педагогів з питань змісту, напрямків, технологій, умов формування і розвитку патріотичних почуттів учнів.

 Копил Н.М., керівник групи, підсумовуючи роботу, наголосила, що педагогічний колектив школи впевнений: сьогоднішні учні здатні на патріотичні почуття, вони хочуть миру і спокою в державі, її процвітання, бо саме це є рушійною силою майбутнього.