Участь учнів ЗОШ №5 у конкурсі «Міжнародний День Дніпра»

Учні ЗОШ №5 продовжують рятувати р. Дніпро

Ось і у Таврійськ завітали теплі весняні дні. Саме у цей час жителі міста починають активно відпочивати на природі, іноді навіть не замислюючись над тим , що можуть своїми вчинками завдати їй шкоди . У Таврійську, як і у багатьох інших містах України, актуальною є проблема забруднення берегів Дніпра та прибережної лісової зони.

З метою очищення району водосховища учні 8-10 класів загальноосвітньої школи №5 протягом 2015 – 2016 років вже приймали участь у конкурсі «Міжнародний День Дніпра».

У цьому році учні 10 класу (кл. керівник Кузьміна О.А.) ЗОШ № 5 (директор Нестерович В.Й.) також зробили свій внесок для збереження прибережної зони річки, вже втретє взявши участь у Міжрегіональному проекті «Дніпро».

7 квітня, після закінчення навчального процесу, діти та вчителі відправились на «битву зі сміттям», озброївшись необхідним знаряддям, яке надала Новокаховська міська екологічна організація МАМА-86 (Куратор Козак Т. Ф). Кількість бруду на березі вражала своїми масштабами, але спільними зусиллями учасники акції досягли чудових результатів. Сповнені вражень, учні засвоїли важливий урок на все життя.

Подібні заходи повинні проводитись регулярно, виховуючи у серцях людей любов до природи, толерантне ставлення до всього, що нас оточує! Бо природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник. Ми живемо у складні часи, тому досить важливо, щоб не згас вогник доброти та відповідальності за природу.