Відзначення Міжнародного дня здоров’я у д/с “Дзвіночок”

Відзначення Міжнародного дня здоров’я у д/с “Дзвіночок”

Здоровий спосіб життя, заняття спортом, ранкова зарядка, правильне харчування – запорука гарного самопочуття та відмінного стану здоров’я людини. Кожен прагне бути здоровим, тому 7 квітня відзначають як Міжнародний день здоров’я.

         Цей день у я/с Дзвіночок, як завжди, розпочався ранковою гімнастикою та бесідами з вихованцями «Здоровим бути здорово». Інструктор з фізичної культури (Марченко Ю.В.) спільно з вихователями провела спортивне свято «Фізкульт-ура!». Діти  середніх  груп «Веселка» і «Казочка» змагалися між собою і брали участь в різних спортивних іграх, спрямованих на швидкість, спритність, увагу, точність виконання умов естафет. Весело пройшли змагання між юними спортсменами.  За рішенням журі Шашликової Т.В. –спеціаліста Таврійського виконкому  у справах дітей та молоді, Гарькавої Ю.М. – завідувача я/с «Дзвіночок» та Макарової М.В. – медичної сестри перемогла команда «Олімпійці» (капітан Рудська Аліна) групи «Казочка» (вихователі Баландіна Г.Т. та Галенко Я.О.)  Неможна залишити поза уваги активність вболівальників, які весь час підтримували команди. Всі учасники були нагороджені медалями  та солодощами. Команди отримали грамоти  та м’ячи за участь в змаганнях .

        Заходи, проведені в цей день в дошкільному закладі, нагадали всім присутнім:  про своє здоров’я треба дбати з дитинства!