Акції «Свято Великодня в АТО» та «Паска для солдата» у ЗОШ №5 та №7 міста Таврійська

Акції  «Свято Великодня в АТО» та «Паска для солдата» у ЗОШ №5 та №7 міста Таврійська

 

В очікуванні віками освяченого дня Христового воскресіння кожна людина хоче розділити  любов з найріднішими і близькими, поділитися добром і радістю з оточуючими.
Напередодні самого головного християнського свята, у квітні цього року у загальноосвітніх школа №5 та №7 міста Таврійська було оголошено акції  «Свято Великодня в АТО» та «Паска для солдата».

В ході акції «Свято Великодня в АТО» учні ЗОШ №5  зібрали для воїнів солодощі, великодні паски, цукерки, печиво, чай, каву, предмети гігієни. Учні початкових класів намалювали малюнки.
З найкращими побажаннями через волонтерів зібране відправили в зону АТО.

У ЗОШ №7  до акції  «Паска для солдата» приєднались учні, педагогічний  колектив та батьківська громадськість.
Школярі за підтримки своїх батьків з великим бажанням взяли участь в акції, а саме напекли пасочок та зібрали необхідні продукти харчування. Кожен клас наповнив Великодній кошик смаколиками  для захисників : печивом, цукром, чаєм, цукерками, домашнім варенням. Всім дуже хотілося створити святковий настрій нашим бійцям та донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх шкіл №5 та №7 міста Таврійська  бажають  бійцям швидкого повернення додому, здоров’я та перемоги!

Миру, злагоди неньці Україні!