Поради завідувача амбулаторією № 3 Гуменюка Миколи Олександровича

БУДЬМО ЗДОРОВІШИМИ

 

           Весна це той період, коли люди найчастіше хворіють різного роду простудами  і не варто забувати, що саме цей  час – пік хвороби.

            Лікування застуди, мікстури, постільний режим, головний біль, озноб, виснажлива температура – такий список чекає нас, коли хвороба валить з ніг. Ми йдемо на лікарняний і не можемо займатися звичними справами. Хвороби завжди вибивають з колії і вносять корективи в розклад нашого життя. Подібних проблем можна уникнути, якщо дотримуватися простих правил, які порадив завідувач амбулаторією № 3  загальної практики сімейної медицини Гуменюк Миколай Олександрович:

  1. Перегляньте своє харчуванняЗапорука міцного імунітету – вітаміни. Обов’язкова умова профілактики хвороб навесні – їсти правильні продукти. Віддайте перевагу фруктам і овочам, зробіть акцент на цитрусових, пийте багато чаю з лимоном, малиною, медом і імбиром і тоді ваш організм вже ніяк не зможе захворіти весною.
  2. Прогулянки.Одне з основних правил як не захворіти навесні – більше знаходиться на свіжому повітрі. Звичайно, це потрібно робити в гарну погоду і до того, як ви відчули, що захворіли. Прогулюйтеся кожен день по пів години, і ви не тільки будете займатися профілактикою хвороб, а ще й поліпшите свою фігуру.
  3.  Правильно одягайтеся.Звичайно, якщо в мокру погоду ходити в туфлях і з відкритою шиєю, то ймовірність захворіти аж надто висока. Одне з правил, як не захворіти навесні – ноги обов’язково тримайте в теплі, не дайте їм намокнути..
  4. Пийте вітаміни.Якщо крім правильної їжі ви ще будете приймати вітаміни – це стовідсоткова профілактика весняних хвороб. Проконсультуватися щодо комплексу вітамінів можна з лікарем, або ж вибрати його самостійно з величезного асортименту в аптеці, тут помилитися неможливо. Навіть самий елементарний вітамін С допоможе вам захистити себе від неприємної застуди.

      Постійно піклуйтеся про своє здоров’я  і  будете здорові!