Про поливальний сезон 2017 року

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

від 30.03.2017 року № 41-р
м. Таврійськ

Про поливальний сезон 2017 року

З метою забезпечення населення міста водою для поливу присадибних ділянок та зелених насаджень, згідно з Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу від 27 червня 2008 року № 190 (із змінами), розрахунків запасів водних ресурсів і технологічних можливостей комунального підприємства міста по водопостачанню, керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Встановити повний період поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових територій із мережі міського водопроводу з 01 квітня по 01 жовтня 2017 року.
  2. Керівникам комунальних підприємств “Таврійський водоканал” Пономаренко В.П., “Таврійське ЖЕУ ” Главацькому О.А., «Комунальний сервіс» Волянюк Г.В., головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельного кооперативу посилити контроль за раціональним використанням води для поливу присадибних ділянок, зелених насаджень та прибудинкових територій.
  3. Дане розпорядження розмістити на офіційному сайті міста Таврійськ.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Марчук Л.В.

 

Міський голова                                                                              М.І.Різак