Свято Двору «Здравствуй літо!»

Свято Двору «Здравствуй літо!» по вул. І Франко, 1-А в м. Таврійськ

З 2007 року гарною традицією в ОСББ «ЖЕК  Франко, 1а» міста Таврійськ стало щорічне проведення свята двору «Здравствуй літо!».

Організатор та ініціатор цього чудового заходу – мешканка цього будинку –  Бірючинська Раїса Леонтіївна. Головна мета Раїси Леонтіївни – посіяти в душах дітей цінні зерна добра, благородства, культури та розвинути активну життєву позицію.

Цього року свято розпочалося 1 червня з проведення шахово-шашкового турніру серед дітей двору. У турнірі взяло участь 26 чоловік.

Кращими шахістами стали: Бердник Валерія, Онуфрак Михайло, Савчук Андрій. А в шашковому турнірі переможцями стали: Черненко Вадим, Россомаха Микита, Онуфрак Михайло, Настека Олександра, Серой Данил.

Продовжилося свято 9 червня, коли були оголошені переможці шахово-шашкового турніру. Також, згадали переможців змагання  з футболу  2016 року, які зайняли перше місце серед дитячих команд м. Таврійськ, це Іващенко Кирило – капітан команди “Фаворит”, Вергулес Динил, Шапошников Пало, Никитинський Єгор.

9 червня на святі були присутні гості: представники виконкому Таврійської  міської ради Шашликова Т.В. та  Юхимук В.В., члени клубу “Натхнення” : Андрушенко Л. П.,  Михадьонок В.Г .,  Котляр Г.О. та  Іванинська О.Н.

Юхимук Віра Володимирівна від імені міського голови м. Таврійськ – Різака М.І. привітала дітей із закінченням навчального року та побажала хорошого літнього відпочинку.

А також, за активну життєву позицію, громадську діяльність, за плідну творчу працю та організаторський талант на користь територіальної громади вручила подяки міського голови  Бірючинській Р.Л. та голові ОССБ – Івченку А.П. за добросовісне виконання громадських обов’язків, активну життєву позицію та  високу громадську відповідальність.

У програмі свята було багато цікавого. До проведення літнього заходу готувалися всі мешканці будинку: територія двору прикрашена кульками, стрічками. Голова правління ОСББ Івченко А.П забезпечив необхідну кількість лавок для сидіння мешканців двору та гостей ,  Каргапольцев Ростислав надав свою апаратуру та озвучував весь захід.

Порадував двома виставами “Колобок” і “Зайкин хвостик” ляльковий театр, створений при дворі, а також була показана міні-вистава “Кіт Воєвода”.

Савчук Андрія, Аполонської Анастасії, Ольховик Артема хором виконали вірш «Урок ввічливості».

Своїми гуморесками здивував Молчан Андрій.

Учасники свята продемонстрували показ мод дитячого одягу, а також  капелюшків від майстрині Іванинської О.Н.

Майстер золоті ручки, член клубу “Натхнення” – Андрушенко Л.П. організувала виставку дитячих прикрас, віночків і шпильок.

Влаштований був конкурс на краще виконання віршів, пісень, проведені масові ігри.

Словом повеселилися діти на славу.

Завдяки спонсорській допомозі батьків будинку та голови ОСББ – Івченко Анатолія Павловича для дітей були придбані призи та подарунки.

Голова правління ОСББ «ЖЕК  Франко, 1а» Анатолій Павлович, активна та небайдужа Раїса Леонтіївна та мешканці будинку  є прикладом для всіх нас.

Такі люди з активною громадською позицією показують усім мешканцям Таврійська, як по справжньому можна створити гарні та затишні умови для проживання та активного відпочинку у себе на подвір’ї.