Всеукраїнський турнір з гирьового спорту

Всеукраїнський турнір з гирьового спорту

10 червня 2017 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» було проведено перший відкритий Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, який проходив під патронатом Херсонського обласного відділення «Національного олімпійського комітету» та Таврійської міської ради. Змагання проводились на честь Павла Мариніна,-  41 разового чемпіона світу серед майстрів гирьового спорту, кавалера ордена «Герой спорта».

Відкривав змагання міський голова м. Таврійськ – Різак М.І., який побажав учасникам змагань успіхів та перемог. Також, на змаганнях був присутній секретар Таврійської міської ради – Хахалєв А.М.,  директор бази спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» – Виноградова Л.Б. та член правління громадської організації та голова осередку олімпійського руху в регіоні  – Кисельов Б.В.

Під державний гімн України Маринін С.П. (майстер гирьового спорту) та Тоскалюк П.У. ( заслужений майстер гирьового спорту  та Кавалер ордена «Герой спорта») підняли державний прапор України.

В змаганнях прийняли участь 21 учасник віком від 11 до 68 років з різних населених пунктів України: м. Таврійськ, м. Каховка, м. Нова Каховка,  м. Генічеськ, м. Кривий Ріг, м. Донецьк, м. Біла Церква, м. Житомир.

Мета заходу – пропаганда та популяризація гирьового спорту, пропаганда здорового способу життя серед населення та залучення підлітків, молоді та людей старше 40 років до занять гирьовим спортом.

За результатами змагань:

  • серед дівчат перше місце зайняла Мариніна Анастасія, друге – Савчук Маргарита, третє – Орошева Олена;
  • серед дітей віком до 13 років: перше місце зайняв Маринін Павло, друге – Кошлюба Михайло, третє – Величко Віталій;
  • серед юнаків до 17 років: перше місце зайняв Бондаренко Денис, друге – Янчик Денис, третє – Грегорян Дмитро;
  • серед дорослих віком від 18-39 років: у різних вагових категоріях перше місце зайняли: Маринін Павло та Маринін Сергій; друге – Мельник Андрій;
  • серед ветеранів спорту від 40 років: перше місце зайняв Сажнев Михайло, друге – Величко Ігор, третє – Горнинченко Павло.

Всі учасники змагань були нагородженні дипломами Національного олімпійського комітету України та медалями на честь Мариніна П.Г.

 Учасники змагань висловили вдячність директору бази спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» – Виноградовій Л.Б. та суддівській колегії (головний суддя змагань – Маринін П.Г., секретар змагань – Семенов М.Е.  та суддя – рахівник  – Калініченко Л.М.) за організацію свята. А керівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» в свою чергу  побажали учасникам успіхів у спорті та попрощалися до наступних змагань.