У «Джерельці» радість і сміх лунає для всіх

У «Джерельці» радість і сміх лунає для всіх

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. І тому, діяльність дошкільного навчального закладу «Джерельце» у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через різні види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно–мовленнєвої, художньої, предметно – практичної тощо.

Літній період справедливо розглядається як найбільш важливий для зміцнення здоров’я і фізичного розвитку дітей. В літні дні діти особливо рухливі і життєрадісні. Весь день вони проводять на повітрі. Краса природи, тепло, чисте, свіже повітря, наповнене ароматом рослин, збагачена вітамінами їжа – все це здійснює корисний вплив на дитячий організм.

Життя дітей влітку сповнене новими яскравими враженнями, емоціями. Ми сподіваємося, що наші малюки за літо зміцніють, засмагнуть, відпочинуть і дізнаються багато нового.

У дитсадку завжди тепленько,
Тут діткам гарно й веселенько.
Тут іграшок завжди багато,
Тут неповторне кожне свято,
Тож хай садочки процвітають
І діточок оберігають!