Свято «Давайте жити дружно!» у м.Таврійськ

Свято «Давайте жити дружно!»

 

За ініціативи міського голови м. Таврійськ – Різака Миколи Івановича та підтримки депутатів Таврійської міської ради в нашому місті протягом літніх канікул, коли діти не відвідують шкільні та дошкільні заклади та мають багато вільного часу,  планується проведення різноманітних розважальних заходів у різних мікрорайонах міста. Мета таких заходів – інтелектуальний та духовний розвиток дітей.

Так, 22 червня 2017 року на дитячому  майданчику подвір’я будинку №7 по вул. Незалежності в м. Таврійськ пройшло свято «Давайте жити дружно!». Це вже друге свято двору, яке відбулося в нашому місті.

У програмі свята було багато цікавого.

Відкрила захід спеціаліст з питань дітей, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту виконкому Таврійської міської ради Шашликова Т.В.

Святкова програма включала в себе: привітання дітей; показ лялькових вистав від групи юних талантів під керівництвом Бірючинської Раїси Леонтіївни : «Колобок», «Гарбузова каша», «Поганий хвостик»; конкурси та ігри, які провела керівник театральної студії «Імпульс»  Таврійського міського Будинку культури – Клюс Олена Вікторівна.

І що дуже приємно, – до проведення свята готувалися не тільки маленькі таврійчани, а й їх батьки, бабусі та дідусі,  дорослі  мешканці подвір’я:  обрізалося зайве та сухе гілля на деревах, фарбувалася пісочниця, проводились заходи з благоустрою прибудинкової території.

Завдяки спонсорській допомозі депутата Таврійської міської ради – Струмило Олени Анатоліївни для дітей були придбані солодощі.

Спеціаліст з питань комунального господарства виконкому Таврійської міської ради Худченко В.В. від імені міського голови м. Таврійськ  –  Різака М.І. за активну громадську позицію, організацію та участь в утриманні благоустрою прибудинкової території вручила похвальні листи  міського голови  Гапанюк Л.Н. (старшій будинку №7 по вул. Незалежності) та Логвіній Н.Г.  (старшій будинку №9 по вул. Незалежності м. Таврійськ).

Свято двору це не тільки радість для дітей, і й гарна нагода спільного проведення часу співвласників багатоквартирних будинків. Такі заходи роблять наше життя яскравішим і цікавішим, стимулюють людей на підтримку порядку і чистоти, хороші добросусідські стосунки.

Загалом свято видалось веселим, цікавим та, що дуже важливо, нетиповим.