Привітання міського голови м.Таврійськ Різака М.І. з Днем Конституції України

Шановні земляки, таврійчани!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року і увійшла у  новітню історію нашого суспільства, як головний оберіг державності, демократії і соборності нашої Батьківщини.

Основний Закон став основою на надзвичайно відповідальному та складному шляху розбудови України, як незалежної демократичної держави.

 Шановні мешканці міста Таврійська, вітаючи вас із визначним державним святом, хочу щиро побажати вам впевненості у завтрашньому дні, терпіння та усвідомлення захищеності своїх прав, які гарантує нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.
Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій та міцніє почуття гордості за Українську державу. Бажаю, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої країни, становленню достатку та благополуччя  в кожній родині.

Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом будувати нову європейську державу.

Бажаю вам міцного  здоров’я, творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших домівках, успіхів у праці та нових звершень.

Щиро вітаю Вас з Днем Конституції України!

 

З повагою,
міський голова м.Таврійськ                                                                                                   М.І.Різак