Веселий вечір у мікрорайоні Залізничників м.Таврійськ

Веселий вечір у мікрорайоні Залізничників м.Таврійськ

 

Із знову відбулося веселе літнє свято «Давайте жити дружно!».

Цього разу малеча розважалася на подвір’ї будинків  №22 по вул. Східна та №1 та №3 по вул.Вокзальній  міста Таврійська.      

Різноманіття програми свята захопило маленьких таврійчан у вир цікавих естафет, конкурсів та ігор.

 

Захід  був проведений спеціалістом виконкому  Таврійської міської ради Шашликова Т.В. завдяки спонсорській допомозі голови профспілки Каховського вагонного ДЕПО, депутата Таврійської міської ради Вінника Олега Миколайовича.

Спеціалістом виконкому Таврійської міської ради Худченко В.В. від імені міського голови м. Таврійськ  –  Різака М.І. було вручено похвальний лист  Козак Таїсії Федорівні, голові Новокаховської громадської екологічної організації « МАМА – 86 Нова Каховка».

Таїсія Федорівна була відзначена похвальним листом за активну життєву позицію, за наполегливість та послідовність у розв’язанні екологічних проблем нашого міста, підвищення ролі громадськості  в екологічній реформі, охороні та збереженні довкілля, впровадження екологічної політики у вихованні молоді .

Багато діточок прийняли участь у розвагах. Не залишалися байдужими і батьки малечі, які активно підтримували конкурсантів та вболівали за свої «чад».

Вечір розваг пролетів дуже весело та швидко і як, зазначила Козак Таїсія Федорівна, такі заходи необхідно розвивати, розширюючи їх тематику.

Також Таїсія Федорівна пообіцяла у майбутньому надати допомогу у проведені заходів екологічного напрямку.