Перший відкритий турнір на першість Херсонської області з міні-гольфу

Перший відкритий турнір  на  першість Херсонської області з міні-гольфу

07  липня  2017  року  на  базі  спортивно-оздоровчого  комплексу  «Славутич»  відбувся  I відкритий турнір  на  першість Херсонської області з міні-гольфу. Організатор цього чудового  заходу є громадська організація «Херсонська Федерація гольфу».

Відкрив захід міський голова м. Таврійськ, перший віце-президент  Херсонської федерації гольфу – Різак Микола Іванович.

Микола Іванович відзначив, що це гра людей сильних фізично і з сталевими нервами та побажав учасникам змагань успіхів і перемог.

У змаганнях серед дітей віком до 15 років прийняли участь команди м. Таврійськ, м.Каховка та збірна команда Таврійськ-Мала Каховка. За результатами змагань: I місце зайняла команда м.Таврійськ, II – команда м.Каховка, III – збірна команда Таврійськ-Мала Каховка. В особистому заліку: I місце зайняв Андрієнко Ілля (м. Каховка), II – Величко Віталій (м.Таврійськ), III –  Литвинов Данил (м.Каховка).

У змаганнях серед дорослих прийняли участь команди м. Таврійськ, м.Каховка  та м.Херсон. Команду м.Херсон очолив майстер спорту міжнародного класу з веслування Савченко В.А.

За результатами змагань: I місце зайняла команда м.Херсон, II – команда м.Таврійськ (виконком Таврійської міської ради), III – команда м.Таврійськ (ДНЗ я/с Джерельце). В особистому заліку: I місце зайняла Худченко Вікторія (м. Таврійськ), II – Яцков Сергій (м.Таврійськ), III –  Головань Олег (м.Каховка).

В особистому заліку віком від 60 років і старше I місце зайняв Кисельов Б.В. (м.Каховка) , II – Савченко В.А. (м.Херсон).

Переможці змагань у командному та особистому заліку, які зайняли I,II,III місця  були нагородженні пам’ятними медалями та  дипломами Херсонської Федерації гольфу.