Святкування першої річниці створення ОСББ «Затишна оселя на Франка»

Святкування першої  річниці створення ОСББ «Затишна оселя на Франка»

Цими вихідними члени об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Затишна оселя на Франка», який знаходиться за адресою вул. І.Франка, буд. 4-а,  зібралися на загальні збори, присвячені річниці створення ОСББ.  4 липня 2016 року його було офіційно зареєстровано. Мешканці будинку не побоялися взяти на себе відповідальність за власний будинок та його утримання.

Підбив підсумки першого самостійного року діяльності об’єднання , голова правління Рудський Олександр Миколайович, зазначив, що не все так гладко, як хотілося б, але є певні успіхи в упровадженні господарчих кроків з утримання будинку, зокрема втілення заходів з енергозбереження (заміна вікон у під’їздах на енергозберігаючі),  встановлення економного освітлення в під’їздах, ремонт водопровідної системи, озеленення прибудинкової території тощо.

Вагомою, за його словами, була підтримка членів правління: Кузьменко Тетяни Миколаївни, Онищенко Олімпії Петрівни, Харченко Світлани Борисівни, Малихіної Світлани Володимирівни.

Слова подяки також прозвучали бухгалтеру Жарій Зої Андріївна, слюсарю-електрику Ходьку Олександру Олександровичу.

Зі словами подяки до голови та членів правління  також звернулася ініціативна група ОСББ – Плясецька Світлана Олексіївна, Ляховецька Наталія Дмитрівна та Кузьменко Тетяна Миколаївна, які наголосили на тому, що тільки спільними зусиллями можна зробити будинок теплим, затишним та комфортним.

На сьогодні об’єднання рухається в напрямку самодостатнього утримання спільного майна, але потребує підтримки з боку місцевої ради, зокрема виділення коштів на ремонт покрівлі.

Усі присутні на святі отримали морозиво, а голова правління – солодкий подарунок та премію за якісну, сумлінну роботу.

 

Плясецька Світлана, член ініціативної групи ОСББ