Небайдужість таврійчан

 Небайдужість таврійчан

Кожної п’ятниці працівниками виконкому проводиться «суботник» по благоустрою території колишньої залізничної лікарні і усі мешканці Таврійська мають змогу спостерігати, як поетапно, крок за кроком відновлюється подвір’я лікарняного закладу  міста Таврійська.

І дуже приємно, що незважаючи на  літню задушливу спеку та ранній час, щоп’ятниці до працівників виконкому приєднуються таврійчани, які вболівають за рідне місто.

Ці люди мають поважний вік і кожен із них відпрацював більше сорока років на різних підприємствах та організаціях міста, але це не стало для них  причиною сказати, що це не моє діло, і пройти осторонь нелегкої роботи.

Вони працюють на рівні із молодшими і вкладають всю душу, щоб якнайшвидше відновити лікарню та повернути їй первинного вигляду, а може навіть й краще.

Працюючи, одна літня жінка висловила думку, над якою усім треба замислитися: «Лікарня будувалася саме для лікування та оздоровлення мешканців нашого міста, і сьогодні наша задача зробити все для того, щоб відновити лікарню заради міцного здоров’я наших дітей та внуків».