Вихованці «Дзвіночка» у Музею історії міста Таврійська

Вихованці «Дзвіночка» у Музею історії міста Таврійська

21 вересня 2017 року старші групи «Веселка» (вихователь Мєркулова Н.В) та «Казочка» (вихователь Галенко Я.О.)  дошкільного  навчального закладу ясел-садка «Дзвіночок» відвідали Музей історії міста Таврійська. Організованою колоною дошкільнята пройшли вулицями рідного Таврійська і по дорозі, завдяки допомозі дорослих,  пригадали,  які установи та підприємства розташовані на території міста та чим вони займаються.

У музею дітлахів привітно зустріла директор Малинова Н.А.  Наталія Анатоліївна із захопленням розповідала малечі історію рідного краю, яка починається з давніх давен. Діти з цікавістю слухали про тих, хто першими жив на землі, де тепер живуть вони, як починалося життя Таврійська, якими були багато років тому установи та підприємства, що зустрічались дітям по дорозі до музею. Звичайно, маленькі голівки дітей не засвоїли всієї інформації, яку розповіла  Наталя Анатолівна , але на її запитання відповідали, що сподобалась розповідь про школи, садочки, лікарні, мерію, комунальні підприємства та установи культури. Усі хором пообіцяли приходити до музею, розповісти про нього іншим. Тепер підростаюче покоління знає, де можна ознайомитися з  історією рідного краю.

Дорослі, які не менше були зацікавлені розповіддю історика, дуже вдячні за клопітку працю Наталі Анатоліївні та меру міста Різаку Миколі Івановичу.

Тепер усі таврійчани мають можливість дізнатися про рідний край більше, бо хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього.