XIII відкритий турнір ветеранів спорту

XIII відкритий турнір ветеранів спорту  

30 вересня 2017 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» відбувся XIII відкритий турнір ветеранів спорту серед команд м. Таврійськ, м. Н.Каховка, м. Каховка та м. Херсон.

На урочистому відкритті змагань з промовою до команд звернувся секретар Таврійської міської ради  – Хахалєв А.М., який від імені міського голови  –  Різака Миколи Івановича та від себе особисто привітав учасників змагань, побажав хорошого настрою, перемог і видовищної гри.

Головною метою заходу є пропаганда здорового способу життя, пропаганда ветеранського спорту, організація змістовного та активного відпочинку громадян, залучення спортсменів – ветеранів до занять фізичною культурою та спортом.

Змагання проходили по двом видам спорту: міні-футболу ( вік учасників 50+) та міні-гольфу ( вік учасників 45+).

Ігровий час, два тайми по 15 хвилин, не визначив переможця. В серії пенальті точнішими виявились гравці з команди м. Н.Каховка та зайняли I місце,  друге місце – команда м. Таврійськ – «Локоматив»; третє місце – команда м. Херсон «Кіпаріс».

За результатами змагань по міні-гольфу перше місце зайняла команда м. Таврійськ;  друге місце – команда м. Н.Каховка; третє місце – команда м. Каховка.

По видам спорту переможці за перше місце були нагороджені Дипломами, за друге та третє місця – Грамотами. Також, за перше місце з міні-футболу команда м. Нова Каховка була нагороджена перехідним Кубком.

         Кращім гольфістом було визнано Кравченка Є.В. з команди м.Таврійськ; кращім захисником – Штихаря І.В. з команди Локоматив» м. Таврійськ; кращім нападаючим – Яценка І.В. з команди «Кіпаріс» м. Херсон; кращім воротарем – Задирка В.Б. з команди м. Н.Каховка; кращім бомбардиром – Серебрянського В.В. з команди м. Н.Каховка. Кращі гравці були нагороджені  почесними грамотами.

         За загальними підсумками в змаганнях перше місце зайняла команда м. Нова Каховка та отримала Диплом першого ступеню; друге місце зайняла команда команда м. Таврійськ – «Локоматив» та отримала Диплом другого ступеню; третє місце зайняла команда «Кіпаріс» м. Херсон та отримала Диплом третього ступеню.

 Усі учасники змагань та вболівальники отримали позитивний заряд енергії.