Святкові заходи, присвячені Дню ветерана та Дню людей похилого віку у місті Таврійську.

Святкові заходи, присвячені Дню ветерана та Дню людей похилого віку у місті Таврійську.

Розпочався другий місяць осені і , вже традиційно, таврійчани зібралися у приміщенні загальноосвітньої школи №7 привітати ветеранів і усіх людей похилого віку.

Відкрила захід, присвячений  Дню ветерана та Дню людей похилого віку, голова громадської організації «Організація ветеранів війни та праці міста Таврійська» Чабан Надія Максимівна, яка привітала усіх присутніх та побажала міцного здоров’я, довголіття  та спокою, який повинні найстаршим  таврійчанам забезпечувати їх діти.

Голова Ради ветеранів висловила подяку міському голові міста Таврійська Різаку Миколі Івановичу за ту особливу увагу, яку він приділяє проблемам людей похилого віку.  Також, Надія Максимівна запросила усіх присутніх якома частіше відвідувати оновлене приміщення Ради ветеранів, ремонт якого було здійснено завдяки Таврійській міській раді та особисто піклуванню міського голови м.Таврійськ.

Микола Іванович у своєму привітальному слові зазначив, що молодше покоління завжди з подякою пам’ятає, якими зусиллями, якою тяжкою працею  ветерани впродовж свого трудового життя будували майбутнє нашої Батьківщини, нашого рідного міста. І завжди приклад невтомної праці цих людей буде надихати нащадків на хороші та добрі справи.

Микола Іванович, привітавши зі святом, ще раз подякував таврійчанам старшого покоління за те, що вони зробили для наступних поколінь.

Також , з нагоди Дня ветерана та Дня людей похилого віку міський голова оголосив подяки : за  надання медичної допомоги ветеранам міста Таврійська, ветерану праці Сердюк Людмилі Григорівні та за  постійну допомогу ГО «Організації ветеранів м.Таврійськ» в підготовці і проведенні свят ветерану праці, директору Таврійського Будинку Культури Штефан Зої Андріївні.

Син та батько Чабан Віктор Михайлович та Чабан Віктор подарували присутнім пісні, під які ветерани не тільки підспівували, а танцювали.

Разом з співучими жінками Горсткою Антониною, Михайльовою Диною, Шатиловою Любов’ю, Григорчук Полиною та їх беззмінним баяністом Зубом Олександром   найстарші таврійчани співали пісні.

Маленькі таврійчани, вихованці садочку «Дзвіночок», також привітали бабусь та дідусів та подарували присутнім віршики та пісеньку.