Творимо себе – творимо Україну!

Творимо себе – творимо Україну!

    Кожне завтра розпочинається уже сьогодні – під таким девізом відкрилася перша сесія Програми Liberal Arts «Свобода. Відповідальність. Довіра», яка пройшла 30.09.2017 р. – 01.10.2017 р. у місті Києві.

Українська Академія Лідерства, за підтримки інвестиційного фонду Western NIS EnterpriseFund, який утворений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та партнерів, на локальному рівні зібрала 100 провідних вчителів з усієї України.

    Щоб стати учасником Програми  необхідно було заповнити форму та  пройти жорсткий відбір. З понад 500 заявок організатори відібрали  100 кращих. До найкращих потрапили лише три вчителі з Херсонської області, з яких двоє  Солоненко Т.Є. та Брусенська О.В. – вчителя загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (директор Грішагіна Л.В.)

Мета програми: допомогти набути нових знань, бути здатними мислити й діяти стратегічно, генерувати, доносити й втілювати великі ідеї, впливати на глибинні процеси в українському суспільстві шляхом генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

Учасники сесії мали можливість слухати лекції відомих людей та працювати  в малих групах. Серед спікерів сесії були представники влади, науковці, громадські діячі, письменники, а саме Євген Нищук – Народний артист України, Міністр культури України,  Сергій Квіт – український освітній і громадський діяч, Міністр освіти і науки України з 19  червня 2014 по 14 квітня 2016, Орися Демська – доктор філологічних наук, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”, викладач Української Академії Лідерства,  Роман Тичківський – керівник Української Академії Лідерства та інші.

 Вчителі отримали незабутні враження від сесії Програми Liberal Arts «Свобода. Відповідальність. Довіра» та вже чекають нової зустрічі, яка відбудеться в листопаді 2017 року.

Головний висновок, який зробили учасники програми, що Українська Академія Лідерства вчить перемагати себе. І це потрібно робити заради того, щоб у майбутньому перемогла наша країна.