Святкування Дня залізничників у вагонному депо станції Каховка

Святкування Дня залізничників у вагонному депо станції Каховка

3 листопада цього року відбулися урочисті зібрання колективу вагонного депо станція Каховка, приурочене до Дня залізничника.

Свято розпочалося з офіційного привітання керівника підприємства Молчана Андрія Вікторовича, який  тепло привітав працівників колективу  з професійним святом, відмітив досягнення у виробництві та порадував присутніх майбутніми позитивними змінами у оплаті праці.

Профспілковий комітет теж не був осторонь. Подяками та грошовими преміями голова профспілки Вінник Олег Миколайович  в урочистій обстановці нагородив передовиків підприємства.

Після офіційної частини почався святковий концерт з назвою «Професія сильних, невтомних, надійних», який підготовили та провели творчі колективи  Таврійського Будинку Культури.

Наслідуючи традиції, спочатку був виконано гімн залізничників.

Потім пісні змінювалися танцями, ведучі осипали публіку теплими побажаннями, дотепними жартами та анекдотами про залізницю.

У веселій та доброзичливій обстановці пройшов увесь захід.

Розстаючись, глядачі щиро дякували артистам за задоволення. А  творчі виконавці поверталися до Будинку Культури з почуттям виконаного обов’язку.