Сковородинські навчання «Пізнай себе» в ЗОШ №7

Сковородинські навчання «Пізнай себе» в ЗОШ №7

 Г. С. Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, засновану на його особистому освітньо-виховному досвіді. Морально-світоглядні принципи власної педагогіки Григорій Савич  системно виклав у філософсько-педагогічних і поетичних творах, у листуванні зі своїм учнем М. Ковалинським. Педагогіка – єдина професія мислителя, якою він займався все життя. Григорій Савич  скрізь і повсякчас лишається істинним педагогом – моральним учителем для всіх поколінь і всіх верств українського народу.
Із метою популяризації  багатої духовно-педагогічної спадщини Григорія Савича  7 листопада серед освітян та учнівської молоді  в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе». Навчання присвячені 300-річному ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа Г. С. Сковороди. Учителі української мови і літератури (Стрепетова О.В., Ковтун Т.І.) разом із учнями підготували театралізовані читання творів Григорія Савича, які було презентовано у актовій залі школи.
Також Олена Василівна та Тетяна Іванівна оформили  тематичні куточки творчості філософа.
Бібліотекар Шарапова О.М. зробила тематичну виставку книг сковородинської тематики.
Родзинкою заходу стала відома пісня байкаря «Всякому городу нрав і права» в сучасному аранжуванні, виконана талановитими і креативними учнями.
Філософський круглий стіл для педагогічного колективу «Сковорода як гасло часу» став своєрідною платформою з обміну думками учителів школи. Досвід такої спільної роботи надихає на нові ідеї та прагнення.