Осінні свята у садочку “Дзвіночок”

Осінні свята у садочку “Дзвіночок”

Осіння пора – барвиста, чарівна. Вона вітає нас золотом листя та сріблом дощу. Це час, коли природа готується до зимового відпочинку,  дарує нам вражай, а в дитячих садочках  проводять свята, на яких славлять Осінь в піснях,  віршах, хороводах, іграх і таночках.

На минулому тижні в Дошкільному закладі «Дзвіночок» відбулися осінні свята. Колективом садочка велась велика підготовка. Всім хотілося, аби в цьому році було ще краще ніж завжди. За підтримки батьків придбані матеріали для нових декорацій, педагогами святково прибрано музичну залу, музичним керівником складені сценарії, вихователі проводили спільну роботу з батьками і вся організація проводилася під керівництвом адміністрації. Але свята  не відбулися б без головних героїв – вихованців садочка. Вони співали, танцювали, читали вірші,  розважалися з гостями, які прийшли на свято. Діти вчили Спеку та Будяка не нищити вражай, Хмарку – не бути сумною, а Лисичку та Журавля – поважати один одного і дружити.

По закінченню свят в кожній групі діти отримали смачні дарунки від Осені. Вони з вдячністю проводжали гостю, та готовилися до зустрічі нової пори року.