Про внесення змін до рішення № 295 від 11.10.2017 року «Про розгляд заяви про виділення коштів ОСББ «Затишна оселя на Франка» на утеплення покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул. І. Франка, 4-а»

РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 24 сесії  7 скликання)
№ 307                                                                         09 листопада  2017  року

Про внесення змін до рішення № 295
від 11.10.2017 року «Про розгляд заяви про
виділення коштів ОСББ «Затишна оселя на Франка»
на утеплення покрівлі багатоквартирного
житлового будинку по вул. І. Франка, 4-а»

Розглянувши звернення голови правління ОСББ «Затишна оселя на Франка» Рудського Олександра Миколайовича та рекомендації постійної депутатської комісії, керуючись  статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в п.1 рішення 23-ї сесії 7-го скликання № 295 від 11.10.2017 року «Про розгляд заяви про виділення коштів ОСББ «Затишна оселя на Франка» на утеплення покрівлі багатоквартирного житлового будинку по вул. Івана Франка, 4-а» та викласти пункт в наступній редакції:

«1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Таврійське ЖЕУ» на передачу дебіторської заборгованості у відання ОСББ «Затишна оселя на Франка», відповідно до акту приймання-передачі» .
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісії з питань планування бюджету, економічної реформи в народногосподарському  комплексі, обліку управління та приватизації власності міської ради (Рудич О.В.).

 

Міський голова                                                                                      М.І. Різак

Таблиця результатів поїменного голосування