Про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки

РІШЕННЯ
ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 24 сесії  7 скликання)

№  306                                                                         09 листопада 2017 року
Про затвердження детального плану території
окремої земельної ділянки

З метою раціонального використання земельного фонду міста, відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”, ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, керуючись статтею 12 Закону України “Про основи містобудування”, статтями 12, 39, 151 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території окремої земельної ділянки, розташовану в м. Таврійськ по вул. Східна, 41 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на землях житлової та громадської забудови, за функцією використання – для індивідуального житлового будівництва, розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю “Укргенплан” для оформлення земельної ділянки відповідно до чинного законодавства.
  2. Заявникам замовити розробку детального плану території у організацій, які мають відповідні ліцензії та сертифікати для виконання даного виду робіт. Після розробки документації із містобудування винести її на розгляд сесії міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

 

Міський голова                                                                                М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування