Знайомство з чарівницею дитячих сердець Астрід Ліндгрен у міській бібліотеці Таврійська

Відзначення літературних ювілярів – 2017 року в ЗОШ № 5
Знайомство з чарівницею дитячих сердець Астрід Ліндгрен у міській бібліотеці Таврійська

          16 листопада  2017 року учні 5-Б класу ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й.) разом із учителем зарубіжної літератури  Григорчук О.О. та бібліотекарем Приз В.А. відвідали спільний захід у міській бібліотеці – вечір-портрет «Легенда Швеції – Астрід Ліндгрен», прицрочений до 110-річчя від дня народження письменниці. Півторак Ірина Василівна, працівник міської бібліотеки №4, у цікавій формі познайомила дітей з біографією ювілярки, розповіла цікаві факти з її життєпису, запропонувала розглянути періодичні надходження, діти переглянули буктрейлер та мультфільм «Пеппі Довгапанчоха».

«Що може бути корисніше за книгу», –  гостинно запрошували до бібліотеки Ірина Василівна та Віра Андріївна. Учні проявили жвавий інтерес…

Дійсно, Астред Ліндгрен по праву вважають «Андерсеном наших днів». Хто не знає  її творів: «Пеппі Довгапанчоха», «Малий і Карлсон, який живе на даху» , «Брати Лев’яче Серце», «Міо, мій Міо!», «Роня, дочка розбійника», «Знаменитий детектив Блюмквіст» та інші, перекладені вісімдесятьма дев’ятьма мовами. За накладами книги А. Ліндгрен перевищували видання Біблії та твори Шекспіра. Якщо весь тираж її книг скласти у вертикальний стос, то він буде в 175 раз вищим за Ейфелеву вежу; ними можна оперезати Земну кулю майже чотири рази! Читайте твори всесвітньовідомої шведської письменниці і, можливо, вам теж посміхнеться доля бути …!