Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю

У кожної людини свій  життєвій шлях, свій хрест  і ніхто не знає, як складеться його доля. І,  на жаль, буває так, що негадано підступне лихо постукає у дім людини і буде краятиме її тіло та душу.

І людина веде тяжку, нескінчену боротьбу за виживання, втрачає у себе віру та відчуває себе нікому не потрібною, забутою.

Люди, які за станом здоров’я не можуть забезпечити собі повноцінного життя, доглядати за собою, особливо гостро відчувають себе зайвими у нашому суспільстві.

У грудні 1992 року Генеральна Асамблея ООН на 47-й сесії прийняла резолюцію, якою оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Інваліди – це люди з особливими можливостями, у кожного з яких окреме непросте життя, окрема трагедія, окремі надії на те, що все буде добре.

 Міжнародний день інвалідів це не свято, це особливий день, який дає можливість світовій спільноті нагадати про необхідність приділити свою увагу і турботу тим, хто цього дуже чекає. Замислитися над проблемами людей, на долю яких випали нелегкі випро­бування, однак вони також хочуть вільно пересуватися, жити повноцінним життям, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні.

Обов’язок  суспільства, обов’язок кожного із нас – піклуватися про тих, хто слабкий, хворий і потребує захисту та під­тримки  у цей непростий час.

Надання особливим людям щоденної допомоги і уваги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Користуючись нагодою, хочу подякувати усім людям з небайдужим та добрим серцем, всім, хто опікується життям та проблемами людей з обмеженими можливостями.

Закликаю усіх людей не залишатися байдужими до чужої біди і, по мірі можливостей, допомогти тим, хто цього найбільш потребує. Адже часом одне  привітне і лагідне слово може втішити людину, надати  їй надію на найкраще.

Нехай такі почуття, як велич душі, доброта, людяність і співчуття будуть  пріоритетними для нашого суспільства.

Бажаю всім міцного здоров’я, незламного  духу, миру та благополуччя у родинах!

 

З повагою,
міський голова  м.Таврійськ                                                                                                                М.І.Різак