Акція «Червона стрічка» в 7 школі

Акція «Червона стрічка» в 7 школі

«Червона стрічка», як символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом ,  надії на майбутнє без СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру, якому було  призначено увійти до історії як “творцеві червоної стрічки”. Треба відзначити, що до цього Франко Мур жив з ВІЛ-інфекцією більше 20 років. Офіційно проект “Червона стрічка» був започатковано влітку 2000 року.

 1 грудня у Міжнародний день боротьби зі СНІДом в ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) пройшла соціальна акція «Червона стрічка».

Учні 11 класу школи №7 разом з психологом Тетяною Лемешевою прикріпили червоні стрічки, як символ розуміння проблеми СНІДу, до свого одягу , одягу педагогів та учнів. Акція була проведена з метою повідомлення оточуючим: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

Також спільно учні символічно прикрасили дерево стрічками.

Класний керівник 7А класу Крутієнко Н.В. підготувала виховну годину з доступною та актуальною інформацією  безпеки контакту з інфікованими людьми та захисту свого здоров’я.

 Одягнути червону стрічку – це тільки перший крок.  Наступний крок – своїми діями проявляти підтримку і толерантність до ВІЛ-інфікованих.