Заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів

З часу проголошення у 1992 році Генеральною Асамблею ООН  Міжнародного дня людей з інвалідністю пройшло вже 25 років і щорічно 3 грудня по всьому світу відзначається як День людей з особливими можливостями.

В Україні інвалідів близько 3 мільйонів, а в нашому місті Таврійську – 130 осіб.

У минулу неділю у приміщенні громадської організації інвалідів «Вікторія» відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Відкрила заходи голова громадської організації  Пісоцька Юлія Петрівна.

Вона звернулася до присутніх з привітальними словами, побажавши  міцного здоров’я,  мира, благополуччя, допомоги та підтримки.

Також, Юлія Петрівна висловила щиру подяку людям, які небайдужі до чужої біди і які, незважаючи на складний час, кожного дня роблять добрі справи для полегшення життя людей,  які особливо цього потребують.

   За надання спонсорської допомоги вона відмітила ряд депутатів,  громадських діячів та волонтерів грамотами громадської організації.

Міський голова м.Таврійська Різак М. І. у своєму привітанні відзначив, що День інвалідів це день, який дає можливість усім нагадати про людей, які особливо потребують уваги та допомоги суспільства. Микола Іванович побажав усім присутнім побільше радості у житті, міцного здоров’я, незламного духу, віри та надії на краще.  Також міський голова добрим словом згадав людей, які свого часу започаткували  громадську організацію інвалідів «Вікторія» та вклали в її існування душу та серце. Це керівники організації – Сірик Сергій Васильович, Савчук Валерій Іванович, Якуніна Ніна Іванівна.

Багато слів подяки від присутніх було сказано активістам громадської організації інвалідів та особисто голові правління Пісоцькій Юлії Петрівні.

Люди дякували їм за розуміння, добре серце, небайдужість до чужої біди, за допомогу та увагу.

Заходи завершилися концертом талановитих артистів, виступи яких надовго залишиться у пам’яті присутніх.