Гасло садочку «Джерельце» : «Граючи – навчати, граючи – розвивати, граючи – виховувати.»

    Формувати здоровий спосіб життя у людини необхідно починати з раннього віку. Виконувати це складне завдання покликані сім’я та дитячі  дошкільні заклади.

      У дошкільному віці закладаються основи здоров’я і довголіття, формується система рухових умінь і навичок, створюється фундамент для виховання фізичних здібностей.

     У дошкільному навчальному закладі «Джерельце»  створені необхідні умови для якісного проведення різноманітних фізкультурних заходів , для стимулювання активної рухової діяльності дітей. Функціонує чудова спортивна зала із технічними засобами навчання та великогабаритним стаціонарним обладнанням, достатньою кількістю фізкультурно – ігрового інвентарю; наочним матеріалом для імітації рухів, цікавими іграшками, виготовленими із тканини, атрибутами для рухливих ігор, інвентарем для стретчингу та степ – аеробіки.

      На території дитсадка є  стадіон із футбольним полем, біговою доріжкою з природною «стежиною здоров’я», лабіринтом, щитами для метання, ямою для стрибків у довжину тощо.

   Щоденна ранкова гімнастика, заняття з фізичного виховання, загартувальні процедури, заняття зі степ – аеробіки та стретчингу, рухливі ігри на прогулянці, піші переходи, дозвілля, спортивні свята – ось далеко неповний перелік того, що є запорукою здоров’я маленьких вихованців.

       Щомісяця  у садочку проводиться фізкультурне дозвілля, зміст якого становлять різні рухливі ігри та вправи спортивного характеру. Активними учасниками змагань стають і батьки, адже садок  тісно співпрацює  з родиною.

     Гасло садочку «Джерельце» :  «Граючи – навчати, граючи – розвивати, граючи – виховувати.»