Посвята у лідери гуманних справ

Школа –  завжди була в історії культури  України символом чистоти, гідності, освіченості. Педагогічний колектив ЗОШ №7 на чолі з директором Лілею Володимирівною, плекають в стінах цього навчального закладу особливу атмосферу, що ґрунтується на засадах гуманною педагогіки. У рамках всеукраїнського експерименту  «Психолого-педагогічне забезпечення особи тісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки» у школі була створена дитяча організація «Сузір’я» та започаткована гарна традиція – посвята у справжні лідери гуманних справ.

 І ось довгоочікуваний день настав. 1 грудня у актовій залі школи зібрались наші маленькі зірочки , –  учні 1 класу (класовод Романенко І.М.)  , їхні батьки, вчителі, кращі учні  та адміністрація школи.

 Свято було наповнене мудрими побажаннями, щирими привітаннями, сонячними усмішками.

На сцені вишикувався клас у пов­ному складі. На святково прибраних  діток було приємно дивитись, малеча хвилюється і радіє водночас. І ось  наступає урочиста мить – промови клятви та лунає гімн гуманної педагогіки. До зачитування клятви всі учні 1 класу стоять струн­ко. З трепетом повторюють обіцянку, усвідомлюючи і запа­м’ятовуючи кожне слово. Усі разом урочисто клянуться старанно навчатися, поважати старших, цінувати дружбу, допомагати товаришам і гордо носити звання лідера гуманних справ.

На свято до учнів завітала казкова гостя богиня мудрості Афіна, яка привітала  школярів та вручила «Кодекс честі» для маленьких лідерів нашої школи.

І от найважливіший момент – учні старших класів  вручають кожному емблему дитячої організації  та одягають галстуки.

Гордо підняті голови, розправлені плечі, кожен відчуває себе дорос­лим, справжнім лідером, а не просто учнем.

Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки. Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися мови рідної та любити свій рідний край!