Привітання Таврійського міського голови Різака М.І. з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати Таврійської міської ради всіх скликань, члени виконавчого комітету Таврійської міської ради, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди нашого спільного професійного свята,- Дня місцевого самоврядування!

Представляти інтереси громади, знати її проблеми та захищати права – це покликання , яке об’єднало людей активної життєвої позиції, лідерів, які  взяли на себе відповідальність за проблеми  і життя міста. І на цих людей, як на народних обранців, покладена почесна і відповідальна місія дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальної громади, про добробут кожного мешканця.

Сьогодні, з нагоди нашого спільного професійного свята,  висловлюю вам, працівники місцевого самоврядування щиру вдячність за відповідальність і компетентність, завдяки яким ви вирішуєте чимало непростих питань  та втілюєте у життя багато перспективних планів та задумів. Саме завдяки вашій невтомній праці змінюється обличчя нашого міста, Таврійськ поступово розбудовується, вдосконалюється його інфраструктура та розвивається культурна сфера.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядування, які частину свого життя присвятили для розквіту нашого рідного міста.

Бажаю усім, хто працював та працює на благо Таврійської територіальної громади міцного здоров’я, великого щастя,  родинного благополуччя, наснаги і здобутків у відповідальній праці,  здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою,
міський голова                                                            М.І.Різак