ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Таврійської міської ради та її виконавчих органах:

Провести конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії з питань гуманітарної політики, гласності і зв»язків із засобами масової інформації

09 січня 2018 року о 10.00 годині.

Вимоги до претендентів : громадянство України; базова вища освіта; практичний досвід висвітлення подій в засобах масової інформації та на веб-сайті, стаж роботи на посаді журналіста (редактора, кореспондента та ін.) не менш 3-х років;  володіння державною мовою; навички володіння комп’ютером.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: копія паспорта громадянина України; заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 3х4 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копія військового квитка; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Таврійськ, вул І. Франка, буд. 29,загальний відділ виконавчого комітету Таврійської міської ради; тел. 7-32-04.