Про оформлення договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  26-й сесії  7-го скликання)

  №  ____                                                                                        ________ 2017   року

Про оформлення договорів
користування територією щодо
розміщення та обслуговування тимчасових споруд
для провадження підприємницької діяльності

         Розглянувши заяви про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,  враховуючи рекомендації Комісії з розгляду заяв, що стосуються земельних відносин на території міста Таврійськ, уточненого Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Таврійської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2012 року №217, відповідно  до Порядку оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах міста Таврійська,  затвердженого рішенням міської ради від 16.02.2012 року № 218, керуючись статтею 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію щодо складання графічних матеріалів для оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та передати територію для розміщення малої архітектурної форми:

1.1. Фізичній особі – підприємцю Дишлевому Сергію Борисовичу, площею 0,0060 га по вул. Індустріальній, 1-в, для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд, на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – комерційні землі, терміном 3 (три) роки.

1.2. Фізичній особі – підприємцю Дишлевому Сергію Борисовичу, площею 0,0150 га по вул. Індустріальній, 1-в, для розміщення та обслуговування п’яти  зблокованих тимчасових споруд, на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – комерційні землі, терміном 3 (три) роки.

  1. В зв’язку із закінченням терміну дії договору щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності дати дозвіл на поновлення дії договору:

2.1. Фізичній особі – підприємцю Верховець Олені Сергіївні , площею 0,0095га, розташовану в м. Таврійськ, по вул.. І.Франка (в районі міської бібліотеки по вул. І.Франка, 3) для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд на землях житлової та громадської забудови, терміном 3 (три) роки.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісії з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (Молчан А.В.).

Міський голова                                                                                                      Різак М.І.